معرفی نقاط گردشگری ایران و جهان برای سفر و مهاجرت اخبار

عکسهای آبشار شکرآب تهران و معرفی

0
آبشار شکرآب تهران یکی از مکانهای دیدنی تهران است که زیبایی های بی نظیری دارد. آبشار شکرآب تهران در نزدیکی روستای آهار از توابع بخش رودبار قصران شهرستان شمیرانات قرار دارد. شکرآب منطقه ای ییلاقی و باصفا است که دارای چند قنات و چشمه آب هم هست. روستای شکرآب و مسیرهای غربی آن که منتهی به شهرستانک می باشد. به گزارش مجله گردشگری کاروان شهرستانک محلی برای شکار شاهان قاجار بوده است.
.
آبشار شکرآب تهران
آبشار شکرآب تهران

آبشار شکرآب تهران

آبشار شکرآب تهران دارای ویژگیهای منحصر به فردی مثل رودخانه ای زلال، کوه های مرتفع، درختان سبز و راه نسبتا هموار میباشد که جذابیت ان را دو چندان کرده است. به گزارش کاروان آبشاری فصلی معروف به آبشار چهل پله در دامنه های کوه قلعه دختر آهار می باشد .

آبشار شکرآب تهران
آبشار شکرآب تهران

اگر میخواهید به این ابشار سفر کنید باید از طریق جاده لشگرک به دوراهی لواسان و فشم بروید. روستای شکرآب در فاصله 13 کیلومتری فشم واقع شده است. 4کیلومتر مانده به فشم یک دوراهی قراردارد که مسیر سمت چپ به اوشان، باغ گل، ایگل، آهار و شکرآب منتهی می شود. بعد از فشم به سمت اوشان، روستای آهار واقع است. از این نقطه به بعد حدود دو ساعت پیاده روی نیاز است. پارک حیات وحش چشمه خسرو کجاست ؟

آبشار شکرآب تهران
آبشار شکرآب تهران

عکسهای آبشار شکرآب تهران

بعد از روستای آهار منطقه ییلاقی شکرآب قرار دارد. در مسیر رفتن به آبشار شکرآب تهران باغ‌های گیلاس و آلبالو زیادی به چشم میخورد که توجه همه را به خودش جلب میکند . مسیر آهار به آبشار شکرآب مسیری فوق العاده است . خوشبحال کسانی که این مسیر را حداقل یکبار در عمرشان طی کرده اند .

آبشار شکرآب تهران
آبشار شکرآب تهران

در مسیر آبشار شکرآب تهران امامزاده سید زاهد و سید طاهر است که بسیار مقدس است و به روایتی بنای آن مربوط به زمان قاجاریه می باشد. آبشار شکرآب آهار به فاصله 10 دقیقه ای از امامزاده سید طاهر شکرآب احداث شده . شما با رفتن به این مکان با یک تیر دو نشان می زنید . هم زیارت کرده اید و هم از مکانهای تاریخی دیدن کرده اید.

آبشار شکرآب تهران
آبشار شکرآب تهران
آبشار شکرآب تهران
آبشار شکرآب تهران

امیدواریم از اطلاعاتی که درباره آبشار شکراب تهران در اختیارتان گذاشتیم استفاده کرده باشید. اگر برایتان امکان دارد حتما از این آبشار دیدن کنید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.