معرفی نقاط گردشگری ایران و جهان برای سفر و مهاجرت اخبار

اعزام دانشجو و تحصیل در آلمان با آتیه افرینان ایرانیان

0

تحصیل در آلمان – اعزام دانشجو و تحصیل در آلمان با آتیه افرینان ایرانیان

کشور آلمان یکی از معدود کشورهایی است که میتوان در آن تحصیل رایگان داشته باشید و از دلایل دیگر که متقاضیان ، تحصیل در آلمان را انتخاب می کنند کیفیت مراکز آموزشی و بازار کار مناسب در آلمان می باشد و متقاضیان می توانند بعد از اتمام تحصیل در آلمان به راحتی مشغول کار شوند و به دریافت ویزای کار در آلمان اقدام کنند و در واقع برای اقامت در آلمان واجد شرایط هستند . موسسه آتیه آفرینان ایرانیان یکی از برترین موسسات و مشاوره حقوقی در رابطه تحصیل و اقامت در اروپا می باشد و متقاضیان عزیز می توانید برای مشاوره در زمینه اعزام دانشجو و اخذ ویزای تحصیل در آلمان با موسسه آتیه آفرینان ایرانیان تماس حاصل فرمایید .

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل رایگان در آلمان

کشور آلمان با توجه به ظرفیت های بالای تحصیلی و شغلی امکان تحصیل رایگان برای دانشجویان بومی و غیر بومی فراهم کرده است . اگر شما در دانشگاه های دولتی آلمان تحصیل کنید هزینه بسیار کمی را برای تحصیل در آلمان می توانید پرداخت کنید همچنین اکثر دانشگاه ها در رشته هایی که به زبان آلمانی ارائه می شوند تقریبا رایگان و در رشته هایی که به زبان انگلیسی ارائه می شوند دارای هزینه های جزئی هستند.

ادامه تحصیلات آکادمیک در آلمان

ادامه تحصیلات آکادمیک در آلمان از دیگر روش های تحصیل در آلمان به شرح زیر می باشد :
• دانشگاه ها
• مراکز آموزش عالی فنی در آلمان
• آکادمی های آموزشی هنر و موسیقی در آلمان

تحصیل رایگان در آلمان در مقطع کارشناسی

تحصیل رایگان در آلمان در مقطع کارشناسی ۴ سال طول می کشد و متقاضیان تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی باید دارای مدرک حداقل دیپلم و پیش دانشگاهی باشند و همچنین باید قبولی آزمون سراسری (روزانه یا شبانه) را در مقطع کارشناسی و در رشته ای مرتبط با رشته مورد نظر خود کسب نماید . بعد از آن فرد باید دوره یکساله کالج را در کشور آلمان برای ورود به دانشگاه های آلمان بگذرانند .

تحصیل در آلمان – تحصیل رایگان در آلمان در مقطع کارشناسی ارشد

از دیگر روش های تحصیل در آلمان ، روش تحصیل رایگان در آلمان در مقطع کارشناسی ارشد ۲ سال طول می کشد و متقاضیان باید مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه های سراسری, آزاد و … دریافت کرده باشند . در دوره کارشناسی ارشد در آلمان بیشتر رشته ها هم به زبان انگلیسی و هم به زبان آلمانی ارائه میگردند. شما برای تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی ارشد باید دارای مدرک زبان انگلیسی آیلتس ۶٫۵ به بالا و یا تافل ۹۰ را کسب کنید.

تحصیل رایگان در آلمان در مقطع دکتری

در روش تحصیل رایگان در آلمان از مقاله ” تحصیل در المان ” در مقطع دکتری در بیشتر رشته ها ۳ الی ۵ سال طول می کشد . تحصیل در آلمان در مقطع PHD در بیشتر رشته ها به زبان آلمانی ارائه می گردد . دانشجو باید تز دکترا خود را به زبان انگلیسی ارئه نماید و نظر استاد راهنما در این مورد تعیین کننده می باشد . پذیرش در مقطع دکتری در کشور آلمان پروسه ای طولانی و زمانبر و همچنین ریسک بالایی دارد.

تحصیل رایگان در آلمان در رشته پزشکی

متقاضی تحصیل در المان برای تحصیل رایگان در آلمان در رشته پزشکی باید دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی با معدل بالای ۱۷ کسب کند و همچنین دارای قبولی سراسری در یکی از رشته های زیست و شیمی را داشته باشید . دارا بودن مدرک زبان آلمانی حداقل B1 یاB2 که توانایی زبانی متقاضی را به اثبات میرساند نیز از جمله مدارکی است که متقاضیان تحصیل در رشته پزشکی در کشور المان باید به آن توجه داشته باشند. کارشناسان آتیه آفرینان ایرانیان در این امر نیز می تواند شما را یاری کند.

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان برای ادامه تحصیل در آلمان به شرح زیر می باشد :
• ترجمه رسمی مدرک کارشناسی و ریز نمرات این مقطع جهت ادامه تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی ارشد
• ترجمه رسمی مدرک دیپلم و ریز نمرات آن جهت ادامه تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد
• ترجمه رسمی مدرک پیش دانشگاهی و ریز نمرات آن جهت ادامه تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد
• پاسپورت متقاضی که باید دارای اعتبار بیش از ۶ ماه باشد جهت ادامه تحصیل در آلمان
• مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی جهت ادامه تحصیل در آلمان
• توصیه نامه اساتید مقاطع تحصیلی قبلی جهت ادامه تحصیل در آلمان
• پروپوزال و انگیزه نامه جهت ادامه تحصیل در آلمان

هزینه های تحصیل و زندگی در آلمان

دانشگاه هایی که موسسه آتیه آفرینان ایرانیان برای متقاضیان تحصیل در آلمان پذیرش می گیرند و همچنین مورد تایید وزارت علوم و بهداشت در ایران می باشند هیچ گونه شهریه ای از دانشجویان نمی گیرند و تحصیل در آن رایگان می باشد و تنها هزینه ای که دانشجو باید به ازای هر ترم پرداخت کند ۳۰۰ یورو که برای یک کارت عبور و مرور رایگان به دانشجو می باشد . هزینه زندگی یک دانشجو در آلمان به صورت میانگین ۷۰۰ تا ۹۰۰ یورو در ماه است
حداقل در آمد به ازای هر ساعت در آلمان ۸٫۵ یورو می باشد و دانشجو اجازه دارد ۲۰ ساعت در هر هفته در طول ترم کار کند و در تعطیلات بین دو ترم هر روز اجازه کار در آلمان را دارد.

بورسیه تحصیلی آلمان

بورسیه تحصیلی درآلمان به ۳ دسته کلی تقسیم بندی می شود :

  • بورسیه تحصیلی آلمان دولتی
    دو نوع بورسیه تحصیلی دولتی در آلمان وجود دارد بورسیه تحصیلی (DAAD) که برای دانشجویان بین المللی در سطوح مختلف هزینه تحصیلی ارائه میگردد و بورسیه تحصیلی اِراسموس (Erasmus) که توسط کمیسیون اروپا برای تحصیل در اتحادیه اروپا به دانشجویان خارجی ارائه می گردد.
    • بورسیه تحصیلی آلمان غیر دولتی : دانشجو باید قبل از اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی در آلمان نسبت به دریافت آنها اقدام نماید که شامل بورسیه تحصیلی هاینریش بل، بورسیه فرصت های مطالعاتی هومبولت، بورسیه کنراد آدناور، بورسیه فرصت های مطالعاتی بین المللی ماری کوری، بورسیه تحصیلی Stipendium، بورسیه انجمن هلمهولتز.
    • بورسیه تحصیل در دانشگاه‌های خاص

شرایط سنی تحصیل در آلمان

بطور کل محدودیت سنی برای تحصیل در آلمان وجود ندارد . بعضی از رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی در آلمان محدودیت سنی تا ۲۴ سال را دارا خواهند بود و همچنین تعدادی از رشته ‌های کارشناسی نیز محدودیت سنی دارند. در مقطع کارشناسی ارشد هم اگرچه محدودیت سنی خاصی وجود ندارد اما بیشتر دانشگاه‌های آلمان تمایل به پذیرش متقاضیان کمتر از ۳۰سال دارند .

همراه با آتیه آفرینان ایرانیان

با ما مهاجرت خود را بطور کاملا قانونی تجربه کنید و دیگر هیچ فکری نداشته باشید. شرکت آتیه آفرینان بعد از مهاجرت و اقامت شما مشکلات شما را هم پشتیبانی خواهد کرد. همچنین دیگر گرفتار برخی از افراد کلاه بردار و سودجو نخواهید شد. مشاورین ما تخصص و تجربه کافی در زمینه مهاجرت و اعزام دانشجو را دارا هستند که به تابعیت در همه کشورها آشنا می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آتیه آفرینان ایرانیان در ارتباط باشید تا موسسه آتیه آفرینان ایرانیان کاملا سوالات و مشکلات شما را پاسخگو باشند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.