پارک ملی کوچانگ

پارک ملی کوچانگ

یکی دیگر از جاذبه های تایلند پارک ملی کوچانگ است که در بخش شرقی کشور لبخندها در استان ترات، واقع شده است و دارای طبیعت منحصر به فرد و دیدنی های بسیار زیبایی است و از جذاب ترین پارک های ملی تایلند است.

پارک ملی کوچانگ

پارک ملی کوچانگ دارای جزیره های کوچک و بزرگ بسیاری است که تعداد آنها به بیش از پنجاه جزیره هم می رسد و هرکدام ساختار و زیبایی های خاص خود را دارد. این پارک دارای پستی و بلندی های بسیاری است و از لحاظ تنوع در طبیعت خود در جهان دارای شهرت بسیاری است. یکی از قسمت های پارک ملی کوچانگ که سالانه گردشگران و توریست های بسیاری را به خود جذب می کند سواحل سفید پارک ملی کوچانگ است که زیبایی های آن خیره کننده است و خیلی از مردم به این منطقه علاقه مند هستند.

پارک ملی کوچانگ

در پارک ملی کوچانگ امکان فعالیت ها و سرگرمی های بسیاری از جمله ورزش های آبی و دریایی متنوع، غواصی ، شیرجه ، قایق سواری و بسیاری ورزش های مهیج دیگر برای گردشگران و بازدیدکنندگان فراهم شده است. در این پارک زیبا همه نوع امکانات رفاهی و تفریحی فراهم شده است از این رو اوقات شما در این منطقه زیبا به خوبی سپری خواهد شد. این جزیره ها دارای محیطی آرام و دلنشین هستند و دیدن و گشت و گذار در آنها بسیار لذت بخش است.

(No Ratings Yet)
Loading...

همچنین ببینید

مرکز خرید پریمیوم اوت لت پوکت-مراکز خرید پوکت- خرید در پوکت-پوکت خرید ارزان

مرکز خرید پریمیوم اوت لت پوکت

مرکز خرید پریمیوم اوت لت پوکت یکی دیگر از دیدنی های کشور تایلند ، مرکز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *