معرفی نقاط گردشگری ایران و جهان برای سفر و مهاجرت اخبار

بازار روی آب معبد بانگ پرامونگ

0

بازار روی آب معبد بانگ پرامونگ

بازار روی آب معبد بانگ پرامونگ یک بازار بسیار زیبا است که در منطقه ی ناخن ساوان واقع است و به گونه ای بیانگر گذشته ی کشور لبخندها یعنی تایلند است. این بازار در فاصله ی کمی از معبد بانگ پرامونگ واقع شده است . در این بازار زیبا فروشندگان محلی بسیار زیادی مشغول به فعالیت هستند که انواع میوه جات و خوراکی های مختلف و ابزار آلات متنوعی را به مردم می فروشند.

بازار روی آب معبد بانگ پرامونگ

بازدید کنندگان در این بازار می توانند یک خرید هیجان انگیز داشته باشند و در صورت تمایل می توانند از ماساژ سنتی تایلندی استفاده کنند. این بازار و زیبایی های آن افراد را به وجد می آورد. این بازار زیبا در روزهای شنبه و یکشنبه از 7 صبح تا 4 بعدازظهر به روی علاقه مندان باز است. اگر تصمیم دارید با استفاده از اتومبیل خود به سمت این مکان جذاب بروید وارد جاده ناخن ساوان کروکپرا شوید و به فاصله 9 کیلومتر رانندگی کنید تا به جایی که تابلوهای راهنما را ببینید و هفت کیلومتر دیگربه مسیر خود ادامه دهید تا به کانال و معبد بانگ پرامونگ برسید . این معبد در فاصله ی 16 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد.

بازار روی آب معبد بانگ پرامونگ

اگر تصمیم دارید با استفاده از اتوبوس به سمت این مجموعه زیبا بروید دونوع اتوبوس دولتی و خصوصی در ترمینال های شهرهای فانگ نا ، بانکوک ، ترانگ ، سورات تانی ، هاتیای قرار داده شده است که دسترسی به این مکان را آسان کرده است. به طور عادی 12 ساعت زمان می برد تا به این مجموعه بروید. افرادی که برای گردش در کشور تایلند از تور این کشور استفاده می کنند ، می توانند از تمامی این مکان های جذاب بازدید کنند.

بازار روی آب معبد بانگ پرامونگ

از شهر کرابی کمپانی ها ی بسیاری وجود دارد که یک سری اتوبوس با قیمت مختلف را در اختیار علاقه مندان قرار داده است. برای رفتن به این مجموعه هیچ قطاری وجود ندارد اما ایستگاه سورات تانی به این مجموعه نزدیک ترین ایستگاه قطار است. علاقه مندان به استفاده از هواپیما  خوب است بدانند که فرودگاه بین المللی شهرکرابی در فاصله ی ده کیلومتری مرکز شهر واقع شده است .این فرودگاه، با آو نانگ چهل کیلومتر فاصله دارد وتا پررفت و آمدترین قسمت مرکز شهر 15 کیلومتر فاصله دارد.

علاقه مندان سفر به کشور تایلند می توانند با افراد ما که در زمینه ی تور تایلند تخصص دارند مشورت کنند تا از فرهنگ و سنت های زیبا و مکان های دیدنی تایلند  این کشور مطلع شوند و از آنها بازدید کنند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.