معرفی نقاط گردشگری ایران و جهان برای سفر و مهاجرت اخبار

معرفی عجیب ترین جاذبه های گردشگری ژاپن

0

یکی از جذاب ترین کشور ها برای بازدید و سفر ، ژاپن می باشد . این کشور با وجود وسعت کوچک ، جاذبه های گردشگری زیادی دارد . جاذبه های گردشگری ژاپن ، تلفیقی از مدرنیسم و سنت هستند . این کشور به خاطر داشتن تاریخ غنی و فرهنگ منحصر به فرد دارای جاذبه های تاریخی و اجتماعی زیادی است . از طرفی ، ژاپن یکی از پیشرفته ترین کشور های دنیا نیز می باشد . که همین امر باعث می شود که جاذبه های گردشگری مدرن فراوانی نیز در دل این کشور وجود داشته باشد . آرتور استیون ، استاد دانشگاه هاروارد در رشته مدیریت جهانگردی می گوید ” ژاپن مانند یک سامورایی است که به جای شمشیر ، تفنگ حمل می کند . سنت و مدرنیسم در ژاپن در همدیگر تنیده شده اند . در این قسمت از مجله گردشگری کاروان به عجیب ترین جاذبه های گردشگری ژاپن می پردازیم .

گرداب ناروتو

جاذبه های گردشگری ژاپن

گرداب ناروتو

ناشناخته ترین جزیره در ژاپن ، شیکوکو می باشد . در این جزیره یکی از جذاب ترین و عجیب ترین جاذبه های گردشگری ژاپن قرار دارد . در این جزیره یک گرداب به اسم ناروتو قرار دارد که در اکثر روز های سال قابل مشاهده است . اما تنها قسمت ماجرا مشاهده این جزیره نمی باشد  بلکه سواری گرفتن از آن است . برخلاف باور عموم گرداب ها خطرناک نیستند و تنها باعث می شوند که قایق شما کمی تعادل خود را از دست دهد و به دور خود بچرخد . در این جزیره قایق هایی هستند که شما را به داخل این گرداب می برند و تجربه ای ترسناک ولی بی خطر را برای شما رقم می زنند .

 جاذبه های گردشگری ژاپن

تپه های ماسه ای توتوری

باور کنید یا نه در ژاپن بیابانی به وسعت 52 کیلومتر مربع وجود دارد و یکی از بی آب ترین بیابان های دنیا نیز می باشد . دلیل اینکه در یک کشور که در میان اقیانوس قرار دارد و دور تا دورش را آب فراگرفته است ، بیابان وجود دارد این است که ، باد های در این منطقه رخ می دهند و اجازه نمی دهند تا ابر های باران زا در این منظقه توقف کنند . در حدود هزاران سال است که در این منطقه بارانی رخ نداده است .

مجسمه ربات آزادی

مجسمه ربات آزادی

ژاپن همیشه در ضمینه تکنولوژی و رباتیک یکی از کشور های پیش قدم بوده است . در تمام دنیا مجسمه های آزادی بسیاری وجود دارند که معروف ترین آنها مجسمه آزادی آمریکا است . اما فقط در ژاپن شما می توانید ربات آزادی را تماشا کنید . این مجسمه بزرگ که گوندام نام دارد ، در شهر اودابیا قرار گرفته است . این مجسمه 16 متر ارتفاع دارد و در سال 2007 ساخته شده است .

روستای میاگی زاو

روستای میاگی زاو

در ژاپن جزیره های وجود دارد که در آنها انبوه گربه و خرگوش نگه داری می شوند و برای آن مردم عزیز هستند اما هیچکدام از آنها جذابیت این روستا را ندارد . مردم این روستا قرن ها است که از روباه ها پذیرایی می کنند و به آنها احترام می گذارند . اگر شما به این روستا بروید به راحتی می توانید این روباه ها را بغل کنید وبا آنها بازی کنید و. بعد از گذشت 2 قرن ، این روباه ها دیگر اهلی شده اند .

منبع :kare1.ir

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.