معرفی نقاط گردشگری ایران و جهان برای سفر و مهاجرت اخبار

معرفی عجیب ترین جاذبه های گردشگری ژاپن

0

یکی از جذاب ترین کشور ها برای بازدید و سفر ، ژاپن می باشد . این کشور با وجود وسعت کوچک ، جاذبه های گردشگری زیادی دارد . جاذبه های گردشگری ژاپن ، تلفیقی از مدرنیسم و سنت هستند . این کشور به خاطر داشتن تاریخ غنی و فرهنگ منحصر به فرد دارای جاذبه های تاریخی و اجتماعی زیادی است . از طرفی ، ژاپن یکی از پیشرفته ترین کشور های دنیا نیز می باشد . که همین امر باعث می شود که جاذبه های گردشگری مدرن فراوانی نیز در دل این کشور وجود داشته باشد . آرتور استیون ، استاد دانشگاه هاروارد در رشته مدیریت جهانگردی می گوید ” ژاپن مانند یک سامورایی است که به جای شمشیر ، تفنگ حمل می کند . سنت و مدرنیسم در ژاپن در همدیگر تنیده شده اند . در این قسمت از مجله گردشگری کاروان به عجیب ترین جاذبه های گردشگری ژاپن می پردازیم .

گرداب ناروتو

جاذبه های گردشگری ژاپن

گرداب ناروتو

ناشناخته ترین جزیره در ژاپن ، شیکوکو می باشد . در این جزیره یکی از جذاب ترین و عجیب ترین جاذبه های گردشگری ژاپن قرار دارد . در این جزیره یک گرداب به اسم ناروتو قرار دارد که در اکثر روز های سال قابل مشاهده است . اما تنها قسمت ماجرا مشاهده این جزیره نمی باشد  بلکه سواری گرفتن از آن است . برخلاف باور عموم گرداب ها خطرناک نیستند و تنها باعث می شوند که قایق شما کمی تعادل خود را از دست دهد و به دور خود بچرخد . در این جزیره قایق هایی هستند که شما را به داخل این گرداب می برند و تجربه ای ترسناک ولی بی خطر را برای شما رقم می زنند .

 جاذبه های گردشگری ژاپن

تپه های ماسه ای توتوری

باور کنید یا نه در ژاپن بیابانی به وسعت 52 کیلومتر مربع وجود دارد و یکی از بی آب ترین بیابان های دنیا نیز می باشد . دلیل اینکه در یک کشور که در میان اقیانوس قرار دارد و دور تا دورش را آب فراگرفته است ، بیابان وجود دارد این است که ، باد های در این منطقه رخ می دهند و اجازه نمی دهند تا ابر های باران زا در این منظقه توقف کنند . در حدود هزاران سال است که در این منطقه بارانی رخ نداده است .

مجسمه ربات آزادی

مجسمه ربات آزادی

ژاپن همیشه در ضمینه تکنولوژی و رباتیک یکی از کشور های پیش قدم بوده است . در تمام دنیا مجسمه های آزادی بسیاری وجود دارند که معروف ترین آنها مجسمه آزادی آمریکا است . اما فقط در ژاپن شما می توانید ربات آزادی را تماشا کنید . این مجسمه بزرگ که گوندام نام دارد ، در شهر اودابیا قرار گرفته است . این مجسمه 16 متر ارتفاع دارد و در سال 2007 ساخته شده است .

روستای میاگی زاو

روستای میاگی زاو

در ژاپن جزیره های وجود دارد که در آنها انبوه گربه و خرگوش نگه داری می شوند و برای آن مردم عزیز هستند اما هیچکدام از آنها جذابیت این روستا را ندارد . مردم این روستا قرن ها است که از روباه ها پذیرایی می کنند و به آنها احترام می گذارند . اگر شما به این روستا بروید به راحتی می توانید این روباه ها را بغل کنید وبا آنها بازی کنید و. بعد از گذشت 2 قرن ، این روباه ها دیگر اهلی شده اند .

منبع :kare1.ir

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خرید بک لینک خرید رپورتاژ نرم افزار رستوران