معرفی نقاط گردشگری ایران و جهان برای سفر و مهاجرت اخبار

روز های عشق در اسپانیا

0

معروف ترین روز برای زوج های عاشق در تمام دنیا ، روز ولنتاین است . مهم نیست شما در روستایی در شاخ آفریقا زندگی می کنید یا در خیابان بورلی هیلز لس آنجلس آمریکا ، تقریبا همه جا به این سنت پایدار هستند . البته نه دقیقا همه جا ، کشور اسپانیا از این قضیه مستثنی است . در این کشور یک روز عشق وجود ندارد ، بلکه سه روز عشق وجود دارد . اسپانیا بیشتر به خاطر دو تیم فوتبال معروفش و جشن های گاو بازی معروف است . ولی در این سه روز ، زوج هایی از سرتاسر اروپا به این کشور می روند تا بتوانند خاطره ای به یاد ماندنی برای خود رقم بزنند . در این قسمت از مطالب گردشگری به بررسی فرهنگ اسپانیا در روز عشق می پردازیم .

عشق

روز های عشق در اسپانیا

 

اولین روز عشق

اولین روز عشق در اسپانیا دقیقا همان روز عشق معروف یعنی روز ولنتاین می باشد . روز عشق در اسپانیا کمی متفاوت است . درحالی که در همه جای دنیا روز ولنتاین مخصوص روج های عاشق است ، در اسپانیا این روز “El día del amor y la amistad” برای جشن گرفتن دوستی نیز می باشد . اگر شما آقا هستید می توانید با دوستان پسر خود به بیرون رفته و این روز را جشن بگیرید. بدون اینکه متهم به عمل دیگری شوید . اگر قصد دارید برای روز ولنتاین به اسپانیا سفر کنید ، اولین قدم ، رزرو کردن یک رستوران و وعده غذایی می باشد . متاسفانه هنوز 80 درصد رستوران های اسپانیا سرویس آنلاین سفارش میز ندارند و برای همین است که در این روز رستوران ها حسابی شلوغ می شوند .

te amo

چگونه به اسپانیایی بگوییم دوستت دارم ؟

اگر می خواهید تا معشوقه خود را تحت تاثیر قرار دهید ، بهتر است در این روز ، به اسپانیایی با او بگویید دوستت دارم . دقت داشته باشید که در اسپانیا دو عبارت برای گفتن دوستت دارم وجود دارد . عبارت ‘Te quiero’ و ‘Te amo’ اگر مدت زیادی نیست که با معشوقه خود آشنا شده اید ، توصیه می کنم از عبارت ‘Te amo’  استفاده کنید .

 

بارسلونا

روز عشق دوم در بارسلونا

شاید با خود فکر کنید که ایالت کاتالونیا تنها به خاطر مخالفت با بقیه اسپانیا این روز را بوجود آورده است . اما ریشه این جشن به سالیان قبل و در روزی که ویلیام شکسپیر شاعر و نمایشنامه نویس معروف بریتانیایی و نویسنده معروف سروانتس در این روز در گذشته اند . روز عشق بارسلونا در 23 آپریل رخ می دهد و رسم است که در این روز مرد ها باید معشوقه خود را که در چنگال یک اژدها در بالاترین برج قصر حبس شده است نجات دهند . ولی از آنجا که نه اژدهایی وجود دارد و نه قصر و برجی ، مرد ها تنها به خریدن کادو اکتفا می کنند .

والنسیا

روز عشق والنسیا

اگر دو روز عشق برای شما و معشوقه تان کافی نیست ، روز سومی نیز در اسپانیا وجود دارد که در والنسیا اتفاق می افتد . تاریخ این روز عشق 9 اکتبر می باشد و در آن مرد ها باید برای همسر و مادر خود کادو بخرند . البته باید بگوییم که این روز عشق با روز مادر فرق می کند . در اسپانیا پسر ها با مادران خود نیز روابط خارج عرفی داشته اند و به همین علت است که در این روز برای آنها کادو می گیرند .

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خرید بک لینک خرید رپورتاژ نرم افزار رستوران