معرفی نقاط گردشگری ایران و جهان برای سفر و مهاجرت اخبار

روز های عشق در اسپانیا

0

معروف ترین روز برای زوج های عاشق در تمام دنیا ، روز ولنتاین است . مهم نیست شما در روستایی در شاخ آفریقا زندگی می کنید یا در خیابان بورلی هیلز لس آنجلس آمریکا ، تقریبا همه جا به این سنت پایدار هستند . البته نه دقیقا همه جا ، کشور اسپانیا از این قضیه مستثنی است . در این کشور یک روز عشق وجود ندارد ، بلکه سه روز عشق وجود دارد . اسپانیا بیشتر به خاطر دو تیم فوتبال معروفش و جشن های گاو بازی معروف است . ولی در این سه روز ، زوج هایی از سرتاسر اروپا به این کشور می روند تا بتوانند خاطره ای به یاد ماندنی برای خود رقم بزنند . در این قسمت از مطالب گردشگری به بررسی فرهنگ اسپانیا در روز عشق می پردازیم .

عشق

روز های عشق در اسپانیا

 

اولین روز عشق

اولین روز عشق در اسپانیا دقیقا همان روز عشق معروف یعنی روز ولنتاین می باشد . روز عشق در اسپانیا کمی متفاوت است . درحالی که در همه جای دنیا روز ولنتاین مخصوص روج های عاشق است ، در اسپانیا این روز “El día del amor y la amistad” برای جشن گرفتن دوستی نیز می باشد . اگر شما آقا هستید می توانید با دوستان پسر خود به بیرون رفته و این روز را جشن بگیرید. بدون اینکه متهم به عمل دیگری شوید . اگر قصد دارید برای روز ولنتاین به اسپانیا سفر کنید ، اولین قدم ، رزرو کردن یک رستوران و وعده غذایی می باشد . متاسفانه هنوز 80 درصد رستوران های اسپانیا سرویس آنلاین سفارش میز ندارند و برای همین است که در این روز رستوران ها حسابی شلوغ می شوند .

te amo

چگونه به اسپانیایی بگوییم دوستت دارم ؟

اگر می خواهید تا معشوقه خود را تحت تاثیر قرار دهید ، بهتر است در این روز ، به اسپانیایی با او بگویید دوستت دارم . دقت داشته باشید که در اسپانیا دو عبارت برای گفتن دوستت دارم وجود دارد . عبارت ‘Te quiero’ و ‘Te amo’ اگر مدت زیادی نیست که با معشوقه خود آشنا شده اید ، توصیه می کنم از عبارت ‘Te amo’  استفاده کنید .

 

بارسلونا

روز عشق دوم در بارسلونا

شاید با خود فکر کنید که ایالت کاتالونیا تنها به خاطر مخالفت با بقیه اسپانیا این روز را بوجود آورده است . اما ریشه این جشن به سالیان قبل و در روزی که ویلیام شکسپیر شاعر و نمایشنامه نویس معروف بریتانیایی و نویسنده معروف سروانتس در این روز در گذشته اند . روز عشق بارسلونا در 23 آپریل رخ می دهد و رسم است که در این روز مرد ها باید معشوقه خود را که در چنگال یک اژدها در بالاترین برج قصر حبس شده است نجات دهند . ولی از آنجا که نه اژدهایی وجود دارد و نه قصر و برجی ، مرد ها تنها به خریدن کادو اکتفا می کنند .

والنسیا

روز عشق والنسیا

اگر دو روز عشق برای شما و معشوقه تان کافی نیست ، روز سومی نیز در اسپانیا وجود دارد که در والنسیا اتفاق می افتد . تاریخ این روز عشق 9 اکتبر می باشد و در آن مرد ها باید برای همسر و مادر خود کادو بخرند . البته باید بگوییم که این روز عشق با روز مادر فرق می کند . در اسپانیا پسر ها با مادران خود نیز روابط خارج عرفی داشته اند و به همین علت است که در این روز برای آنها کادو می گیرند .

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.