معرفی نقاط گردشگری ایران و جهان برای سفر و مهاجرت اخبار

دریاچه رزیا ، جایی که زمان متوقف می شود

0

ایتالیا کشوری است که در سرتاسر آن آب وجود دارد . شما می توانید تعداد بسیار زیادی رود ، روزدخانه ، دریا و دریاچه نام ببرید که ارزش دارند شما برای یکبار هم که شده است ، کار و زندگی خود را رها کنید و برای تعطیلات از آنها دیدن کنید . اما دریاچه ای که ما می خواهیم در مورد آن حرف بزنیم ، یکی از مکان هایی است که شما می توانید برای مدت ها در آن زندگی کنید و گذر زمان را اصلا احساس نکنید . چه رمان هایی که در شرف این دریاچه نوشته نشده اند ، چه درخواست های ازدواجی که در این منطقه مطرح نشده اند . خانوم ها و آقایان با ما همراه باشید در معرفی دریاچه زیبای رزیا .

دریاچه رزیا زمان

دریاچه رزیا ، جایی که زمان متوقف می شود

 

در میان انبوه مکان های دیدنی ایتالیا ، این دریاچه فرق دارد . طبیعت این دریاچه مانند بقیه مناطق ایتالیا مدیترانه ای ، استوایی و مملو از درخت های زیتون نیست . این دریاچه با کشور سوییس هم مرز است و آب وهوایی نبستا سرد و خنک دارد . به جای درخت های زیتون و نارنج شما با گروه درخت های بلوط و کاج مواجه خواهید شد . این منطقه از معدود قسمت های ایتالیا است که رنگ برف را به خود می بیند . از آنجا که این دریاچه در قسمت های شمالی ایتالیا قرار دارد شما می توانید به راحتی از سوییس به این دریاچه بروید . زمان در این دریاچه محو شده است .

 

ساخت دریاچه

این زیبای خفته یک دریاچه مصنوعی است که در سال 1920 برای اولین بار طرح ساختش به عمق  5 متر  مطرح شد . در جولای سال 1939 ، کمپانی مونتکاتینی , طرح ساخت این دریاچه به عمق 22 متر را تصویب کرد. به این منظور ، می بایست دو دریاچه طبیعی رسنچی و میترسی را با هم ادقام   و همچنین روستا های گراوان و تیوستی را تخریب می کردند . قرار بود این طرح تا سال 1940 تکمیل شود ولی به خاطر جنگ ، تا سال 1950 تکمیل نشد .

دریاچه رزیا

تفریح ها

در زمستان آب دریاچه یخ می زند و شما می توانید بر روی آن قدم بزنید و کنار برج ساعتی که در وسط این دریاچه وجود دارد بروید و به معنای واقعی توفق زمان را مشاهده کنید . همچنین می توایند با کرایه کردن آیس اسکیت بر روی یخ های دریاچه اسکیت کنید . اگر هم در فصولی از سال رفتید که دریاچه آب داشت می توانید کایاک سواری را امتحان کنید . می توانید با پرداخت 2 یورو سوار کایاک شوید و در دریاچه مشغول به گشت و گذار شوید . تعداد توریست هایی که در زمستان به این دریاچه می روند چندین برابر بیشتر از فصل بهار است .

 

موقعیت دریاچه

این دریاچه زیبا در قسمت خود مختار ترنتینو-اَلتو آدیجه ایتایا قرار دارد .  این بخش خود مختار دو شهر دارد که نام یکی از آنها تیرول جنوبی است . دریاچه در قسمت غربی این شهر قرار دارد .

 

بهترین محل اقامت

در شهر تیرول جنوبی هتل های زیادی وجود ندارند . یکی از معدود هتل های لوکس این شهر پارک هتل لورین است . هزینه اقامت در این هتل شبی 82 یورو است . از جمله مزایای خوب این هتل می توان به دو فرهنگی بودن آن اشاره کرد . شما در این هتل هم غذاهای  سویسی پیدا می کنید و هم غذاهای ایتالیایی .

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.