معرفی نقاط گردشگری ایران و جهان برای سفر و مهاجرت اخبار

شبی رمانتیک با رستوران صخره ای ایتالیا

0

مطلب گردشگری زیر اختصاص دارد به تصاویر رستوران صخره ای ایتالیا که در زیر برای شما قرار داده شده است شما میتوانید برای داشتن شبی رمانتیک و رویایی به این رستوران بسیار زیبا سری بزنید و از فضای بسیار زیبا و دل انگیز این رستوران بهره مند گردید. این رستوران بسیار زیبا در جنوب ایتالیا واقع گردیده است و در یک محله قدیمی که یونانی های بسیار زیادی ساکن این محله قدیمی بوده اند

شبی رمانتیک با رستوران صخره ای ایتالیا

شبی رمانتیک با رستوران صخره ای ایتالیا
رستوران صخره ای ایتالیا

 

چه چیزی از صرف شام در نور شمع رمانتیک تر است؟ رستوران صخره ای ایتالیایی که با حفاری در صخره های دریایی غار مانند ساخته شده‌ این احساس ناب را به شما هدیه می‌دهد و لذت صرف وعده را دوچندان می‌نماید. با هتل رستوران Grotta Palazzese در ادامه مطلب بیشتر آشنا شوید و بتوانید اطلاعات بسیار زیادی را به خود منتقل کنید و اطلاعات بسیار زیادی را کسب کنید   .

 

همانطور که اشاره شد، با حفاری در صخره های دریایی ساخته شده. طاق سنگ آهکی طبیعی و نمای چوبین داخلی به زیبایی هرچه بیشتر این رستوران صخره ای ایتالیا می‌افزاید. همچنین ممکن است بر اثر جریانات باد، نیشتر های ریز آب به صورتتان برخورد کند و بتوانید از این زیبایی های بینظیر استفاده کنید و لذت بیشماری را نصیب خودتان بکنید !

 

این رستوران در محله‌ی Polignano a Mare در جنوب ایتالیا واقع شده است. این محله از دوره‌ی نوسنگی پذیرای ساکنان یونانی زیادی بوده است و در این زمان هم یونانی های فراوانی را مهمان خود کرده است . احتمال می‌رود این رستوران از سده ۱۷۰۰ مورد استفاده قرار گرفته و به محلی پر رفت و آمد برای خانواده‌های اصیل تبدیل شده باشد. تصاویر زیبای این رستوران را در ادامه تماشا کنید :

 

شبی رمانتیک با رستوران صخره ای ایتالیا
شبی رمانتیک با رستوران

احتمال می‌رود رستوران Grotta Palazzese از سده ۱۷۰۰ مورد استفاده قرار گرفته و یونانی های بسیار زیادی را هرساله پذیرای خود کرده است

 

منبع : http://kare1.ir

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.