معرفی نقاط گردشگری ایران و جهان برای سفر و مهاجرت اخبار

اطلاعات گردشگری و آشنایی با کشورهای بارانی در جهان

0

در این مطلب با اطلاعات گردشگری کشورهای بارانی جهان اشنا می شوید

امروز قصد داریم کشور های بارانی جهان را به شما معرفی کنیم , ویژگی که بدون شک شاید برای کسانی که در ایران زندگی میکنند جذابیت بیشتری داشته باشد و بدون شک باران مداوم در این کشورها همانقدر که برای ما عجیب به نظر میرسد برای مردم این کشور ها امری ساده و روزمره است ! پس با مجله گردشگری کاروان همراه شوید و با این کشور ها اشنا شوید

اطلاعات گردشگری سنگاپور
سنگاپور یک و نیم درجه بالای خط استوا قرار گرفته و تغییرات فصلی خیلی کمی دارد (یا شایدم اصلا ندارد!) و تابستان و زمستان در آن فرق چندانی با هم ندارند. در این شهر رگبار و رعد و برق خیلی زیاد اتفاق می افتد و هر سال بیش از ۲۳۰۰ میلی متر ریزش باران دارد.
اطلاعات گردشگری کوپنهاگ؛ دانمارک
کوپنهاگ با آب و هوای معتدل و ملایم حدود ۱۸۰ روز بارانی در سال دارد، آن هایی که می خواهند در این شهر از بارش باران در امان بمانند باید در ماه های فوریه، مارس و آوریل به این شهر سفر کنند و شاید بد هم نباشد که فقط یک بارانی بپوشید و بدون توجه به باران به گشت و گذار در این شهر زیبا مشغول شوید.
اطلاعات گردشگری نیواورلئان؛ آمریکا
رودخانه میسیسیپی در یک طرف و خلیج مکزیک در طرف دیگر باعث شده که این شهر با راه های آبی زیادی سروکار داشته باشد، در سال، ۱۵۰۰ میلی لیتر ریزش باران دارد و تابستان های آن به شدت گرم و مرطوب است. موقعیت و ارتفاع کم این شهر باعث شده که در معرض سیل و تندباد قرار داشته باشد.

 

اطلاعات گردشگری
اطلاعات گردشگری منچستر انگلیس
با اینکه در منچستر نسبت به شهرهای دیگر انگلیس از نظر مقدار، باران کمتری می آید اما به طور متوسط در سال ۱۴۰  تا ۱۵۰ روز بارانی دارد. در این شهر هر وقت می خواهید به بیرون بروید باید بارانی بردارید چون ممکن است یکهو باران بیاید و خیس خیس شوید.
منچستر
اطلاعات گردشگری کوچی؛ هند
این شهر بندری مهم جنوب هند در معرض آب و هوای موسمی استوایی است و دمای آن همیشه بالاست . در سال حدود ۳۰۰۰ میلی متر باران می بارد که این ریزش بیشتر در ماه های می و اکنبر اتفاق می افتد.
اطلاعات گردشگری آمستردام؛ هلند
مهم نیست در چه فصلی ار سال هستیم این شهر به دلیل وجود دریای شمال، همیشه آب و هوای نسبتا سردی دارد و در آن در هر فصلی امکان بارش های ناگهانی وجود دارد. متوسط ریزش باران سالانه در این شهر ۷۵۰ میلی متر است.

اطلاعات گردشگری توکیو؛ ژاپن
آب و هوای ژاپن در بیشتر روزهای سال برای پیاده روی و گردش مناسب و مطبوع است . اگر باران دوست ندارید تابستان به ژاپن بیایید چون آب و هوای آن در تابستان گرم و خشک است. ماههای بارانی در این کشور از ژوئن آغاز تا اکتبر طول می کشد

اطلاعات گردشگری هنگ کنگ
متوسط ریزش باران در هنگ کنگ در محدوده ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ میلی متر است و بیشترین باران در بین ماه های می تا سپتامبر اتفاق می افتد چون در این ماه ها رگبار و طوفان زیاد پیش می آید.
اطلاعات گردشگری نیویورک سیتی؛ آمریکا
با اینکه بارش باران در این شهر به بیش از ۱۳۰۰ میلی متر در سال نمی رسد اما ۱۲۰ روز بارانی در سال دارد . این شهر شمالی ترین شهر مهم است که آب و هوای نیمه استوایی مرطوب دارد.

 

منبع: http://kare1.ir

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.