معرفی نقاط گردشگری ایران و جهان برای سفر و مهاجرت اخبار

بهترین کشورها برای مهاجرت کجا هستند ؟

0

در این بخش از مجله گردشگری کاروان قصد داریم بهترین کشورها برای مهاجرت را طبق نظر سنجی های مردم به شما به شما معرفی کنیم. پس اگر قصد مهاجرت دارید یا احتمال میدهید در اینده قصد مهاجرت داشته باشید پیشنهاد می کنیم حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

معرفی بهترین کشورها برای مهاجرت

به گزارش مجله گردشگری کاروان موسسه اینترنیشن فهرستی از ۲۰ کشوری انتشار داده که بالاترین امتیاز را برای بهترین کشورها برای مهاجرت دارند. در اول لیست نام کشور اتریش قرار دارد.

 معیارهای این نظر سنجی شاخص های مهمی مانند در دسترس بودن مراکز درمانی و آموزشی برای کودکان، هزینه های آموزش و مراقبت از کودکان، کیفیت آموزش و رفاه خانواده ها بوده است.

طبق بررسی های بدست امده ، اتریش بهترین کشورها برای مهاجرت معرفی شد. کشور اتریش سال گذشته رتبه چهارم این رتبه بندی را داشته است. اتریش البته در رتبه بندی فقط در جایگاه نخست معیار در دسترس بود مراکز درمانی و آموزشی کودکان در رتبه نخست قرار گرفته و در سه معیار دیگر، رتبه دوم را دارد.

بهترین کشورها برای مهاجرت
بهترین کشورها برای مهاجرت

به گزارش این نظرسنجی همگانی ، ۹۲ درصد مهاجران حمایت هایی که در اتریش از والدین می شود را مثبت مناسب در نظر گرفته اند ، در کشور اتریش همه خانواده‌ ها مقرری ماهانه‌ای برای تامین هزینه‌های کودکان تا سن ۱۸ سالگی می گیرند. درباره رفاه نیز ۹۸ درصد مهاجران به اینکه اتریش چنین شاخصی را دارد جواب مثبت داده اند. حدود ۳۱ درصد مهاجران رای داده اند که در اتریش با مهاجران برخورد خوبی نمی شود و ۲۴ درصد نیز رای داده اند که اتریش فصای دوستانه ای ندارد.

همچنین طبق اطلاعات بدست امده سال گذشته کشوز فنلاند در این لیست نبود ولی امسال در کل برای مهاجرت رتبه اش دوم شد. این کشور در شاخص کیفیت آموزش اول شد، در این شاخص ۹۲درصد مهاجران به فنلاند رای مثبت دادند.

فنلاند در شاخصه در دسترس بودن مراکز آموزشی و مراقبت از کودکان سوم شد؛ ۶۶ درصد خانواده ها از شاخصه مراقبت از کودکان راضی بودند و ۷۲ درصد هم هزینه های مراکز آموزشی رای مثبت دادند.

بیشتر بدانید : بهترین کشور برای مسافرت ماه عسل

سوئد که سال قبل رتبه نخست این رتبه بندی را داشت،‌ امسال با از دست دادن تعداد کمی رای سوم شد. این کشور در شاخص مطلوب بودن هزینه های آموزشی اول شد اگرچه در شاخصه هزینه های زندگی ۲۱ ام شد و در شاخصه رفاه نیز ۱۰ ام شد.

در رتبه بندی بهترین کشورها برای مهاجرت علاوه بر اتریش، فنلاند و سوئد، کشورهایی مثل نیوزیلند، سنگاپور، آلمان، فرانسه، استرالیا، لوکزامبورگ، دانمارک، اسپانیا، لهستان، فیلیپین، مکزیک، کانادا، نروژ، آفریقای جنوبی و کاستاریکا قرار دارند.

جالب است که  آمریکا و انگلیس در ۲۰ کشور نخست این رده بندی قرار ندارند.

بهترین کشورها برای مهاجرت بهترین کشورهای دنیا برای مهاجرت (به لحاظ تجربه زندگی جدید)

۱- تایلند

۲- بحرین

۳- چین

۴- جزایر کیمن

۵- استرالیا

۶- سنگاپور

۷- هند

۸- تایوان

۹- اسپانیا

۱۰- برزیل

(معیارها: محیط کاری، زندگی اجتماعی، وضعیت خورد و خوراک، بازارهای محلی، فرهنگ بومی، پیدا کردن دوست جدید)

بهترین کشورهای دنیا برای مهاجرت (از دید اقتصادی) بهترین کشورها برای مهاجرت

۱- سوئیس

۲- چین

۳- قطر

۴- تایلند

۵- جزایر کیمن

۶- اندونزی

۷- آلمان

۸- عمان

۹- سنگاپور

۱۰- ترکیه

(معیارها: بازارهای سالم، سیاست پولی قدرتمند دولت، حقوق بالا)

بهترین کشورها برای مهاجرت (برای بزرگ‌کردن بچه‌ها)

۱- آلمان

۲- سنگاپور

۳- فرانسه

۴- نیوزلند

۵- آفریقای جنوبی

۶- بلژیک

۷- استرالیا

۸- کانادا

۹- اسپانیا

۱۰- روسیه

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از مجله گردشگری کاروان تقدیمتان کردیم بهره کافی را برده باشد. اما این را بدانید هر کشوری حتی اگر بهترین ارامش و پیشرفت را داشته باشد به اندازه کشور خود فرد احساس صمیمیت ندارد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.