http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با اخبار گردشگری

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آبشارهای ایران آبشارهای تهران اماکن تاریخی سنندج جاذبه های توریستی خرم آباد جاذبه های گردشگری بوشهر جاذبه های گردشگری خرم آباد جاذبه های گردشگری سنندج جاذبه های گردشگری لرستان جاذبه های گردشگری یزد جاهای دیدنی بوشهر جاهای دیدنی تهران جاهای دیدنی خرم آباد جاهای دیدنی سنندج جاهای دیدنی لرستان دیدنی های بوشهر دیدنی های تهران دیدنی های رشت دیدنی های سنندج سایت گردشگری بوشهر سایت گردشگری سنندج سنندج سوزن دوزی صنایع دستی صنایع دستی ایران مکانهای تاریخی اصفهان مکان های تاریخی اصفهان مکانهای دیدنی اصفهان مکانهای دیدنی جهان کردستان یزد

معرفی دریاچه سد سقالکسار در گیلان

خانه » اخبار گردشگری » معرفی دریاچه سد سقالکسار در گیلان

به گزارش کاروان سقالکسار روستایی از توابع شهرستان رشت در استان گیلان و در ۱۵ کیلومتری جنوب شهر رشت در دهستان لاکان واقع شده است. در این منطقه دریاچه های زیادی وجود دارد . یکی از بزرگترین این دریاچه ها (استخرها) دریاچه سد سقالکسار است.

دریاچه سد سقالکسار یکی از مکانهای دیدنی گیلان است که جلوه و شکوه خاصی دارد . در این بخش از مجله گردشگری کاروان اطلاعاتی را درباره این دریاچه زیبا در اختیارتان می گذاریم. سعی کنید اگر از گیلان گذری داشتید حتما از این دریاچه دیدن کنید.

دریاچه سد سقالکسار در گیلان

دریاچه سد سقالکسار در گیلان

دریاچه سد سقالکسار

به گزارش کاروان سقالکسار روستایی از توابع شهرستان رشت در استان گیلان و در ۱۵ کیلومتری جنوب شهر رشت در دهستان لاکان واقع شده است. در این منطقه دریاچه های زیادی وجود دارد . یکی از بزرگترین این دریاچه ها (استخرها) دریاچه سد سقالکسار است.

دریاچه سد سقالکسار در گیلان

دریاچه سد سقالکسار در گیلان

دریاچه سد سقالکسار در نزدیک چماچاه و روستای سقالکسار قرار دارد و در همه ایام سال بازدیدکنندگان زیادی دارد. نگران طولانی بودن مسیر هم نباشید. به گزارش کاروان با حدود یک ربع ساعت رانندگی از رشت می توان به این روستای فوق العاده زیبا رسید.

دریاچه سد سقالکسار در گیلان

دریاچه سد سقالکسار در گیلان

عکسهای دریاچه سد سقالکسار در گیلان

به گزارش مجله گردشگری کاروان آب دریاچه سد سقالکسار از ریزش های جوی و چشمه ساران منطقه بدست می اید. طبق امار بدست امده ارتفاع دریاچه از سطح دریا ۶۴ متر، طول دریاچه در حدود ۶۰۰ متر و عرض آن ۵۰۰ متر می باشد.

درباره روستای سقالکسار  هم باید بگوییم که این روستا دارای چشم اندازی زیبا، سرشار از سکوت است و اطراف ان را انبوهی از درخت های جنگلی فرا گرفته است.

بیشتر بدانید : معرفی تله کابین لاهیجان گیلان و تصاویر

دریاچه سد سقالکسار در گیلان

دریاچه سد سقالکسار در گیلان

روستای سقالکسار یک روستای زیبا و دیدنی است که جاذبه های گردشگری زیادی دارد. از مهمترین ویژگیهای این روستا میتوان به پاکیزه‌گی این روستا اشاره کرد.

یکی از دلایل این پاکیزگی روستای سقالکسار اجرای طرحی توسط شورای اسلامی این روستاست . به طوریکه در هنگام ورود سه هزار تومان از گردشگران ورودی میگیرند و یک کیسه زباله به آنها می‌دهند تا زباله‌های خود را در کیسه بریزند.

دریاچه سد سقالکسار در گیلان

دریاچه سد سقالکسار در گیلان

جالب است بدانید اگر این کیسه را در مسیر برگشت با زباله تحویل دهید دو تومان به شما پس داده می شود و این جایزه شماست برای پاکیزگی.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از مجله گردشگری کاروان درباره روستای سقالکسار و دریاچه ان در اختیارتان گذاشتیم بهره کافی را برده باشید. سعی کنید اگر از نزدیکی رشت میگذرید دیدن این روستا و ان دریاچه را هرگز از دست ندهید.

بیشتر بدانید :

# # # # # # # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

تونل درختی کالیفرنیا ، مکانهای دیدنی کالیفرنیا

عکس فوق العاده از تونل درختی کالیفرنیا

عکسهای کاخ شیروان شاه در باکو

معرفی کاخ شیروان شاه در باکو و آذربایجان

گردشگری چیست؟

معرفی و تصاویر دره ستاره ها در قشم

پربازدید های اخبار گردشگری , شهر های ایران , گردشگری , مناطق دیدنی ایران

نظرات شما